למה מיועד לינולאום?

רוב האנשים מכירים את שמו של החומר בתור פי וי סי גמיש, אך האמת היא שהשם הנכון והמקורי הוא לינולאום. מהו לינולאום? למה הוא מיועד? מי רוכש אותו? את כל הפרטים תוכלו למצוא כאן:

מהו לינולאום ומי מזמין אותו?

לינולאום הוא חומר גמיש ורב פעמי. החומר עצמו מגיע בגליל במגוון גדלים, הרוחב משתנה בין 120-200 ס"מ. החומר קל מאוד לניקוי באמצעות סמרטוט לח, הוא מתיישר בקלות על גבי המשטח עליו הוא מונח, גם אם הוא עמד מגולגל למשך הרבה זמן. וקהל היעד המרכזי של החומר הוא בתי דפוס, המשתמשים בו למגוון שימושים.

למה מיועד לינולאום?

מהם השימושים של לינולאום?

לינולאום הוא חומר המשמש למגוון שימושים, ממנו ניתן לייצר שטיחי רצפה מודפסים וחיפויי רצפה שלמים, כיסוי שולחן ומשטחים שונים, ראנרים לשולחנות, פלייסמנטים, תחתיות לכוסות ועוד מגוון מוצרים דקורטיביים.

מכוון שהחומר הוא חסין לחום עד טמפרטורה מסויימת, אנשים רבים אוהבים להזמין אותו בתור מוצר לעיצוב השולחן וכך ניתן להניח עליו סירים חמים וצלחות חמות, ללא חשש מפגיעה בחומר, בניגוד לשעווניות זולות.

על מנת לייצר את כל המוצרים הללו נדרש מכשור מתאים היאפשר יצירת מוצרים דקורטיביים מודפסים, כי רוב הלקוחות המזמינים את החומר מבתי דפוס רוצים לקבל חומר מודפס במגוון עיצובים ולא בצבעו הטבעי, למעט לקוחות המזמינים את החומר בתור חיפוי של מגירות וארונות מטבח.

מחפש לינולאום?

מחפש לינולאום איכותי? הגעת אל המקום הנכון. חברת CMYK פתרונות מדיה מתחה בייבוא לינולאום איכותי ביותר, שיהפוך את הלקוחות שלך למאושרים. אם אתה בעלים של בית דפוס ורוצה לפרוץ בתחום שלגמרי הולך ומתקדם בשנים האחרונות, בצע הזמנה של גליל לינולאום באתר שלנו ולא תתאכזב.

 

 

השאר תגובה