מתקני תצוגה לעסקים

מתקני תצוגה

מתקן תצוגה לעסקים הינו דבר חשוב, אם יש לכם עסק שמוכר שירות או מוצר כלשהוא, סביר להניח שתשתתפו בתערוכות כאלו ואחרות, ירידים או כנסים שבהם תוכלו להציג מי אתם ומהו פועלכם, וכמובן, מה אתם מוכרים לקהל הרחב.
תערוכה או כנס הם אירועים ממוקדים, הם מושכים אליהם בעלי עניין בסוג המוצרים או השירותים שגם אתם מוכרים, והם יכולים להיות פספס גדול או הצלחה גדולה.
אתם צריכים לדעת לדבר וצריכים לדעת להציג את המוצרים או השירותים בצורה כזו שהם ייצרו עניין כבר בדקת ההסבר הראשונה, אחרת אנשים ימשיכו הלאה.
אתם צריכים עיצוב מושך שלהם וצריכים לדעת לשכנע, אבל לא פחות חשוב מכל אלו, אתם צריכים מתקני תצוגה שיסייעו לכם לשווק את עצמכם.

מתקן דגל טיפה

מתקני תצוגה כחלק ממיתוג של העסק

מתקני תצוגה לא יהיו סתם כך, מתקנים אלו יהיו חלק מהמיתוג הכולל של העסק. הם צריכים להיות בצבעי המותג וצריכים להיות עם סימני המותג כמו לוגו וכדומה.
מתקני תצוגה יכולים להיות מסוגים שונים והנה כמה מהם: הם יכולים להיות חמור אי בורד לפרסום, יכולים להיות דלפק פופ אפ, מתקן דגל טיפה, מולטי קיוב אלומיניום שחור, מתקן מגנט או מתקן מדיה מתחלפת, סטנד רול אפ אלומיניום, פרומוטור שהוא מתקן דיילת, מתקן תצוגה מברזל, רולאפ שולחני, מעמד לקאפה, קיט בורד ועוד מתקני תצוגה אחרים.

יתרונות מתקן תצוגה לעסקים

 • משיכת תשומת לב – עם כל הכבוד למוצר המדהים שאתה מוכר או לשירות שאין שני לו שאתה מציע, אם לא תהיה לך דרך למשוך את הקהל הרחב אל הדוכן שלך כנראה שגם לא יהיו מתעניינים בשירות או המוצר שלך. מתקן תצוגה לעסקים עושה עבודה נהדרת בכל שנוגע למשיכת תשומת לב.
  אם הם בצבעים הנכונים ועם המיתוג הנכון, הם יעשו עבודה נהדרת.
 • משווקים בפני עצמם – בין אם אתם יודעים לדבר ולמשוך קהל אל הדוכן שלכם ובין אם לא, מתקני תצוגה יעשו בעצמם עבודה ללא קשר אליכם.
  מתקני תצוגה אלו מתקנים שאמורים להיות משווקים בפני עצמם, להציג את מה שהחברה רוצה להציג ולהסביר ללקוח לפני מה הוא עומד.
 • ממד ויזואלי – יכול להיות שהמוצר שלכם מצוין אבל הוא לא "זוהר".
  הוא לא בעל צבעים מיוחדים ולא בעל מראה מדהים, אבל אם מה שמסביבו יהיה כזה יש סיכויים טובים יותר שהוא יימכר. מה זה אומר?
  זה אומר בין השאר מתקני תצוגה מושכים במיוחד, יפים ומעניינים שיהפכו את המוצר או השירות לאטרקטיביים.
 • בידול – גם אם יש עוד חברה שמוכרת את אותם המוצרים שאתם מוכרים, עם מתקני תצוגה תשיגו את הבידול אותו אתם רוצים להשיג.
  כל עסק צריך אותו בשביל להיות מיוחד וייחודי.

אין ספק שעסק חייב מתקני תצוגה ולמתקן התצוגה יש תפקידים משמעותיים בשיווק העסק ובהצלחה שלו. אתם רק צריכים לבחור את החברה הנכונה שתכין לכם את המתקן אותו אתם צריכים בצורה מקצועית ואיכותית כזה שימשוך את הקהל הנכון באיכות הדפסה ובאיכות החומרים כך שתוכלו להשתמש שוב ושוב במתקן תצוגה.
חברת CMYK מתמחה בייצור מגוון רחב של מתקני תצוגה לעסקים במחירים אטרקטיביים.

השאר תגובה