למה דווקא מדפסת Sublistar DTF?

מדפסות DTF של המותג Sublistar הן החזקות והפופולאריות בשוק מדפסות ה-DTF

DTF Pro max – דור חדש של מדפסות DTF מתקדמות ומשודרגות

חברת Sublistar מתעדכנת כל הזמן. הפונקציות הופכות מושלמות יותר ויותר, וממשיכות להביא חוויה נוחה יותר ללקוחות.

היתרונות העיקריים בהשוואה בין מדפסת DTF של מותג sublistar למדפסת DTF של מותגים אחרים:

 • התקנת הזרבובית לפני המשלוח

קודם כל, Sublistar הוא מותג סיני וחברה העוסקת בסחר חוץ. אז היא חייבת להתמודד עם תקשורת שפה. הרבה פעמים חברות זרות קונות מכונות בסין, אבל הן לא מבינות את הוראות ההתקנה הסיניות. ייתכן שההתקנה שגויה, מה שגורם למכונה להינזק ולא לפעול כראוי. זה ישפיע על התקדמות העבודה, ובסופו של דבר עלול לגרום להפסדים כבדים. המותג Sublistar מונע את הצורך בהתקנה עצמית ומתקין עבורך את ראש המדפסת לפני המשלוח.

כפי שכולנו יודעים, ראש ההדפסה הוא הליבה של מדפסת DTF. כל הספרינקלרים מותקנים ונשלחים כדי למנוע את הצרות של אי הבנת הטכנולוגיה. הימנע מחיבור שגוי של כבל הממטרה, שעלול לגרום לשריפת הממטרה, כרטיס הפענוח ולוח הראש. זהו חלק חשוב מהמכונה. לאחר פגיעה, לא ניתן להשתמש במכונה כרגיל.

אם הזרבובית לא מותקנת כהלכה, וצינור הדיו ושק הדיו מחוברים בצורה לא נכונה, הדבר גורם לבעיות דיו. דיו עלול לזהם את החרירים, לחסום את החרירים ולקצר את חיי השירות של החרירים. מדפסת ה-DTF מוכנה לשימוש מהקופסה, חוסכת זמן התקנה וצרות מיותרות.

מערכת הטמפרטורה הקבועה של מעגל הדיו. כל מי שהשתמש במדפסת DTF יודע שדיו לבן יכול בקלות לסתום את ראש ההדפסה. הזרבובית חסומה, מעכבת את יציאת הדיו, פוגעת במכונה ומקצרת את חיי השירות של המכונה. למערכת הטמפרטורה הקבועה של מעגל הדיו יש פונקציית חימום פנימית, כך שניתן לשמור על המכונה ב-25~26℃  באופן קבוע. במקרה של טמפרטורה נמוכה, זה יכול לשמור על חלקות הדיו מבלי לסתום את הזרבובית.

נכון להיום, מעט מותגים אחרים בשוק יכולים להתקין עבורך את הזרבובית של המכונה ולאחר מכן לשלוח אותה. בדרך כלל, הם שולחים לך את כל חלקי המכונה, נותנים לך סרטון התקנה ואז נותנים לך לעשות זאת בעצמך.

 • מפרט המכונה

במדפסת DTF של המותג Sublistar, רולר הלחץ של הוא פי 1.5 מזה של מותגים אחרים בשוק. השטח גדול יותר, הסרט יציב יותר וההדפסה מדויקת יותר.

למדפסת עצמה יש פונקציית יניקה וחימום של פלטפורמה. למדפסת יש ייבוש תלת שלבי מלפנים, באמצע ומאחור. הדיו מודפס על סרט PET והוא מתייבש במהירות. פונקציה זו מבטיחה שסרט ה-PET לא יזוז, וכך ההדפסה מדויקת יותר. פלטפורמת היניקה שלנו מוגדרת מבחוץ. זה יכול להפחית עוד יותר את האוויר החם של המנוע ואדי המים היניקים לתוך פנים המכונה, ולהפחית את הסיכוי לגרום למנוע להירטב.

מערכת היניקה של כמה מדפסות DTF בשוק מותקנת בתוך המכונה. קל לשאוב את האוויר החם לתוך המכונה, מה שיגביר את עומס המנוע של המכונה ויקצר את חיי השירות של המנוע.

מערכת בקרת מתח שנוספה לאחרונה, ייתכן שתידרש התאמת מהירות במהלך תהליך ההדפסה, אשר ניתן לכוונן אוטומטית במהירות קבועה. לספק אחריות מתאימה להדפסה מהירה ויציבה.

 • שדרוג ממסך תפעול ידני למסך מגע,

כפתור Auto PLC, תפעול קל ואוטומטי. כיום, רוב הכפתורים בשוק הם כפתורים ידניים, הדורשים תפעול ידני. זה יותר בעייתי, כי יש צורך לחשב את הזמן.

מדפסת ה-DTF של סובליסטאר מצוידת בחגורת מנחה. סרט ה-PET מועבר על ידי חגורת המדריך בצורה יציבה ומסודרת. זה יכול להיות מגולגל או שטוח.

למדפסות DTF רבות בשוק אין תצורת קלטת, אשר נוטה מאוד לחוסר יישור במהלך תהליך ההדפסה. הם יכולים להדפיס רק גלילים, לא גיליונות שטוחים. יש הגבלות על סוגי החומרים המתכלים.

 • פלטפורמת יניקה

תצורת יניקה קדמית ואחורית של מדפסת ה-DTF של סובליסטאר, (בהשוואה לכמה שייקים של אבקה בשוק: אין שאיבה או יניקה פנימית) היניקה היא חיצונית, מה שיכול להפחית אדי מים וחום להיכנס למכונה ולהפחית את האפשרות של מנוע נזק ביצועים, הארכת חיי השירות של המנוע.

במסגרת התחרות על מחירים נמוכים, מדפסות ה-DTF הנוכחיות בשוק מזניחות את איכות המוצר החשובה ביותר. ייבוש הוא פונקציה חשובה של המכונה, אך על מנת לחסוך בעלויות, איכות החלקים והרכיבים של חלק מהמכונות אינה גבוהה. זה גורם ישירות לאבקת ההמסה החמה לא להתייבש, והיא נוטה לקצוות לבנים ואבקה דביקה. מדפסת ה-DTF של Sublistar היא בעלת שכבה כפולה מתייבשת למעלה ולמטה, צינור חימום למעלה ולמטה, מגבירה את מהירות הייבוש ומבטיחה את אפקט הייבוש.

 • פונקצית מיחזור אבקה

השימוש באבקת ההמסה החמה יעיל יותר וחוסך בעלויות. אין מותג אחר בשוק שיכול לעשות את הפונקציה הזו.

 • פונקציית קופסת אבקה חרוטית

מתווספת מגן מסור חרוטי חדש, עם חורים משני הצדדים, אבקת ההמסה מפוזרת באופן שווה, מפחיתה את מספר הפעולות של ניקוי אבק וצביעה ומפחיתה את עומס המנוע. זו גם התכונה המשופרת האחרונה שלנו.

 • שתי קופסאות לקליטת אבקה

מעבר חופשי בין אבקה גסה לאבקה דקה. פעולה מעודנת יותר.

 • זרבובית כפולה

משפרת באופן דרסטי את מהירות ההדפסה.

 • פלטפורמת שינוע ספיחה בוואקום

סופגת את בד ההדפס כדי לוודא שהבד לא יתנפח או ימרח.

 • מערכת בקרת מתח

שולטת באופן שגרתי במתח לאורך כל תהליכי ההדפסה של DTF.

לאחר קריאת פונקציות אלה, תוכלו להשוות מותגים אחרים בשוק וכך תעשו את הבחירה המוצלחת ביותר. אל תתפתו למחיר נמוך כשיקול מול איכות.

מדפסות DTF משלבות בנוסף אמינות, איכות ללא תחרות ופרודוקטיביות מוגזמת. הן יכולות להגיע להיקפי ייצור אדירים, דבר הכרחי בתעשיית הדפוס הצומחת במהירות.

אם אתם עוסקים בהדפסת חולצות, בגדי ספורט וטקסטיל, מדפסות DTF חייבות להיות הבחירה הטובה ביותר שלך. הדפסת DTG מפצה על החסרונות של הדפסת סובלימציה בצבע, אך DTG מתאימה לעסקים קטנים, ו-DTF מפצה על החסרון הזה. אנו מאמינים שטכנולוגיה זו תלך ותתקדם, ותביא פריצות דרך חדשות לתעשיית דפוס הטקסטיל.

 

מעבר לאיכות המדפסת ציוד איכותי הוא הכרחי.

אם אתה מנהל עסק דפוס, תבין שהחשיבות של מדפסת ודיו טובים, כי שניהם קובעים את איכות הייצור שלך.

ב-CMYK פתרונות מדיה תוכלו להזמין את הציוד המקורי של סובליסטאר לאיכות הדפסה מושלמת

לרכישת חומרים להדפסה ב-DTF:

צבע למכונת DTF | גליל פילם | אבקה להדפסת DTF

sublistar-ink  PET-FILM-ROLL

‏2 תגובות

 1. סאלח כיאל ב- פברואר 21, 2022 בשעה 5:06 pm

  נראה ונשמע טוב.יש לי בית דפוס קטן.מעוניין .שתי שאלות
  1. אחריות ומחיר
  2. עלויות החומרים.
  תודה

  • cmyk ב- יולי 13, 2022 בשעה 10:00 am

   נשמח לתת שרות ב –
   03-5599995

השאר תגובה